také na facebooku

Družstva 2022

Rozpis jednotlivých utkání viz odkazy níže:

Družstva 2021

Info k 25.4.2021: Máme v systému zadány soupisky všech družstev. Konečné rozhodnutí jak soutěže letos proběhnou zatím ze strany ČTS nepadlo. Naši soupeři v jednotlivých kategoriích k nahlédnutí viz odkazy níže. Na termíny a pořadí jednotlivých zápasů zatím neberte ohled – není správné.

Družstva 2020

Babytenis - družstvo jasně zvítězilo ve své oblastní soutěži a v září se tak zúčastnilo krajského finále v Brně. V turnaji porazilo MJ Tenis Líšeň, TC Brno B a v semifinále podlehlo pozdějšímu vítězi TC Brno A. V souboji o 3.místo těsně prohrálo s TC Znojmo, ale i tak se stalo postupem až z předkola největším překvapením turnaje.

Starší žactvo - soutěž se hrála vyřazovacím způsobem na 3 kola. Po výhrách nad TK Natalia a ŽLTC Brno E, družstvo podlehlo v boji o 1.místo Holešovu 2:7.

Dorost - družstvo si bohužel nepřipsalo žádný vítězný zápas po prohrách s 3:6 pro TK Fatra Napajedla a 4:5 proti TK 2000 Luhačovice.

Soutěž mladšího žactva 4+0 - po výhrách nad CEMO Mokrá Horákov, TK Kroměříž a Mosilana Brno družstvo skončilo na prvním místě své skupiny